Natychmiast! Impulsywność

Przede wszystkim gady nie umieją czekać. Wszelkie zasady Logi­ki Jaszczurów dotyczą sytuacji bezpośrednich. Myślenie Mózgu Dinozaura jest krótkoterminowe i związane z silnym zaangażo­waniem emocjonalnym. Mózgi Dinozaurów na stanowiskach kierowniczych działają zawsze od przypadku do przypadku i nigdy nie mają czasu, aby planować daleko naprzód. Są nieustannie podekscytowane, pogrążają swoich współpracowników w chaosie, wywołując u nich objawy stresu: wrzody żołądka, bóle głowy, mdłości, bezsenność, a nawet nadmierne palenie i picie.

Bill to niezwykle energiczny facet. Szybko myśli i mobilizuje ludzi do pra­cy, lecz brak mu wytrwałości. Jeżeli jego podwładni nie przejmą pałecz­ki, nie wykona się żadnej pracy. Bill jest najszczęśliwszy wtedy, kiedy biega w kółko, nawiązuje kontakty i rzuca pomysły. Nieustannie wdraża nowe systemy, lecz nigdy nie ma dość czasu, by przekonać się, czy są skuteczne. Jego podwładni chcieliby, żeby dawał im więcej wskazówek i służył pomocą.

Na zebraniach Bill ma zwyczaj wpadać ludziom w słowo, ponieważ już wie, co chcą powiedzieć. Często wyciąga pochopne wnioski i musi po­tem odwoływać to, co stwierdził wcześniej. Oczywiście Bill jest bystry i dyrekcji podoba się jego niestrudzona energia i entuzjazm. Nie będzie jednak awansował, dopóki nie nauczy się panować nad sobą.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.